piątek, 5 kwietnia 2013

Miętowa zieleń!!

 Miętowa zieleń to kolejny z tegorocznych trendów. Można obserwować go na niejednym wybiegu światowych sław mody. Znakomicie odnajduje się w ślubnych stylizacjach. Nieopisanie delikatny, subtelny i tak nieprzyzwoicie romantyczny. Fantastycznie wygląda w dekoracjach ślubów plenerowych czy o rustykalnym charakterze. Przy dobraniu odpowiednio mocnych kwiatów możemy wykożystać do dekoracji barokowych wnętrz. Świetnie konweniuje z delikatnym różem, lekką brzoskwinią, ale także z intensywną żółcią mocną pomarańczą czy ciężkim złotem.
Trzeba tylko pamiętać, że miętowy nie do wszystkich pasuje. Więc moje drogie Panny Młode nie upierajcie się jak Wasza druhna  nie zaakceptuje go :)


Źródło;
weddingsonthefrenchriviera.com, vsbyvs.blogspot.com,  blisscupcakeshop.com,   underthevintageveil.com, weddingelation.com, aspirationalbride.com, allstarrental.wordpress.com  southernbrideandgroom.com, ecinvites.com, conectingwedding.blogspot.com, reference-weddingdecoration.blogspot.com, lover.ly, pinterest.com, ajazzyaffair.blogspot.com,


Do zobaczenia jutro :)) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz