środa, 10 kwietnia 2013

Tulipan - wyznanie miłości :)

W każdym słowniku kwiatów tulipan ma inne znaczenie, w jednym to wyznanie miłości, w innym przypadku mówi że dobrze mi z Tobą, cieszę się że cie widzę.
Jeden kwiat a tyle znaczeń. wyobraźmy sobie, że zaproszeni przez nas goście znają język kwiatów i potrafią odczytać wiadomość jaką, za ich pomocą chcemy im przekazać. Kiedy stoły udekorowane tulipanami witają w naszym imieniu gości i wyrażają naszą radość z tego spotkania. A bukiet pięknych tulipanów dodatkowo wyznaje miłość. Tak to byłaby przydatna umiejętność, umiejętność "czytania kwiatów":)
Tulipan to bezapelacyjnie kwiat wiosny, i bardzo chętnie po niego sięgamy do dekoracji naszych mieszkań. Dla mnie to idealny kwiat do pracy, bardzo wdzięczny i taki piękny. Celowo dzisiaj pokazałam zdjęcia gdzie tulipan gra główną rolę. Oczywiście można łączyć go z innymi kwiatami, ale to może winnym razem. Tulipan to kwiat pasujący do bardzo eleganckich wnętrz, ale świetnie pasuje do stylizacji rustykalnych, vintage. Znalazła się też propozycja dla Pań kochających cukierkowy róż. 
Drogie Panny Młode tulipan to idealny kwiat do wyrażenia Waszych uczuć w tym wyjątkowym dniu. 
A wszystkim paniom życzę żeby były nimi obdarowywane jak najczęściej :)   
 

 

Źródło; idesignercz.blogspot.com, elizabethannedesigns.com , lovellabridal.com, jldesigns.blogspot. zazzle.com, intrigue-designs.blogspot.com, w-weddingflowers.com, buubi.com, myweddingplannerrocks.blogspot.com, indulgy.com, elizabethannedesigns.com,  theknot.com  onewed.com, springstreetfloraldesign.blogspot.com, thesweetestoccasion.com, 123rf.com 

Do zobaczenia już jutro:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz