poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Eko dekoracje ślubne!

 Witajcie :).
  Coraz więcej miejsca w naszym życiu zajmuje recykling i wszystko co jest z nim związane.Stąd pomysł na tego posta ( tak naprawdę to na trzy kolejne posty:). Podarowanie drugiego życie przedmiotom, które jedni uznają za śmieć jest szalenie fajne, pomysłowe i takie eko:). A która z nas nie chce być eko, to takie modne i dodatkowo mały wkład w czystość naszej Planety:). 
  Dzisiaj metalowe puszki. To dość nietypowy pojemnik jak na kwiaty. Puszki mogą być absolutnie od wszystkiego!!! Jedna zasada, muszą być szczelne. Możemy pozostawić ich oryginalny wygląd lub malować obklejać, oplatać sznurkiem... Tak naprawdę sposobów ich wykorzystania jest tyle ile potrafi wymyślić nasza wyobraźnia. 
  Już słyszę te pytania ale skąd je wziąć? Na to też jest masę sposobów:). Możemy zbierać sami we własnej kuchni ( ale to trochę trwa), warto popytać po restauracjach może tam używają produktów w puszkach ( na ślub nie odmówią na pewno),  możemy zmobilizować znajomych i sąsiadów, razem zawsze raźniej zbierać puszki :).
  Moje drogie Panny Mode zaskoczcie swoich gości i pokażcie, że jesteście EKO!!!Źródła;

Do zobaczenia już jutro:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz